Drzwi aluminiowe i przeciwpożarowe - Cennik drzwi - Producent - EXPRESDRZWI

Drzwi aluminiowe

Estetyka, funkcjonalność, wysokie parametry odpornościowe to cechy, które w pełni definiują nasze drzwi aluminiowe. Drzwi aluminiowe z powodzeniem można stosować zarówno jako drzwi frontowe czy drzwi wewnętrzne w każdym możliwym rodzaju budownictwa. Głównym warunkiem, który jednoznacznie określa przeznaczenie naszych drzwi (ciepłe, zimne) to zastosowane gotowe systemy.

Systemy Aluprof MB-45, MB-45D choć wytrzymałe, estetycznie wykonane zostały przeznaczone do celów nie związanych z ochroną termiczną wnętrza. Nie posiadają specjalnej izolacji termicznej w związku z czym okna i drzwi uzyskują miano zimnych. Pozbawienie tych systemów walorów termicznych było w pełni zamierzone i jest skutkiem zapotrzebowania na właśnie takie rozwiązania w konstrukcjach budowlanych. Systemy MB-45 i MB-45D znalazły szerokie zastosowanie dla konstrukcji eksponowanych zarówno indor jak i outdoor. Z profili tych buduje się nowoczesne ścianki działowe, okna, drzwi, drzwi przesuwane ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowe, wiatrołapy, witryny, boksy kasowe, gabloty czy konstrukcje przestrzenne.

Inaczej ma się rzecz dla systemu Aluprof MB-59S. Wybór i zastosowanie do produkcji ciepłych drzwi i okien aluminiowych właśnie tego systemu nie był przypadkowy. Izolacyjność termiczna (przekładki termiczne, uszczelki, odpowiednia głębokość kształtowników) wiąże się z zatrzymaniem ciepła w domu i pieniędzy w portfelu. Izolacyjność akustyczna to zdrowy wypoczynek i sen -  z dala od ulicznego hałasu i zgiełku. MB-59S stosuje się do produkcji okien, drzwi, wiatrołapów, witryn i wszędzie tam gdzie nowoczesność i funkcjonalność idą w parze z ciepłem i izolacją od hałasu.