Drzwi aluminiowe i przeciwpożarowe - Cennik drzwi - Producent - EXPRESDRZWI

Drzwi

Nie tracimy czasu, mamy ogromne pokłady energii i sporą dozę wiedzy, by ostatecznie móc zaproponować Ci najlepsze i najszybsze - expresowe drzwi aluminiowe!

Aluminium od wieków jest cenionym metalem jeżeli chodzi o konstrukcje dla celów budowalnych. W połączeniu z innymi metalami aluminium eksponowane na zewnątrz staje się odporne na działanie warunków atmosferycznych i mechanicznych. Lekkość i plastyczność materiału sprawiają iż drzwi aluminiowe zyskują na estetyce, a wykorzystanie specjalistycznych profili podnosi ich rangę do drzwi przeciwpożarowych.

Drzwi aluminiowe oraz drzwi przeciwpożarowe (EI-15, EI-30, EI-45 oraz EI-60) produkujemy na bazie bezpiecznych i atestowanych elementów. W efekcie otrzymujecie piękne i funkcjonalne ciepłe drzwi wejściowe, atestowane drzwi przeciwpożarowe oraz nowoczesne drzwi aluminiowe do biurowców, magazynów czy hal produkcyjnych.

Drzwi aluminiowe produkujemy samodzielnie ograniczając przy tym dodatkowe koszty oraz czas, który tak samo jak i dla Państwa – jest dla nas cenny. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet w ciągu 48 h!

Zapraszamy do współpracy